Berk Çorap Italiana

Hakkımızda

İtalyan kadını anlamına gelen Italiana, İtaliana Marka Mağazacılık şirketi tarafından İtalyan gustosu ve moda anlayışı ile üretilip pazarlanmaktadır.

1984 yılından itibaren Türk kadınına hitap eden marka macerasına yurt dışında da yaptığı açılımlarla devam ederken, 2009 ve 2019 yıllarında güncellenen marka imajıyla ve rakiplerine göre kullandığı iplik ve dokuma kaliteleri ile ayrışarak yoluna devam ediyor
Bugün klasik ve desenli külotlu çoraplarından jartiyersiz çoraplara, desenli dizaltı çoraplarından hamile, şekillendirici ve çocuk çoraplarına kadar çok geniş bir ürün ve renk yelpazesine sahip olan Italıana, zerafetin ve kalitenin standartlarını belirliyor.            
Şehrin en zarif adımları sizde olsun…

Gözde Giyim, 1984 yılından beri Türkiye’de çorap üretiminin önemli ve aranılan bir markası haline gelmiştir. Bugün çorap sektöründe deneyimli bir kadroyu elinde bulundurup, gelişen dünya teknolojisini takip ederek, ileri teknolojiyi kısa sürede kendi sistemine katmayı gelenek haline getirmiştir. İştirak ettiği altyapı tesisleri sayesinde, geniş ürün yelpazesini kendi bünyesinde tedarik ederek sanayi gücünü de kullanmaktadır. Ürünlerini, değişmez kalite anlayışı ve değişen moda çizgileriyle tüketicinin beğenisine sunmaktadır. Geniş makine parkuru, iğne sayısının yüksekliği ve gelişmiş, ileri teknoloji makinelerin kullanımıyla birçok markanın ilk tercihi haline gelmiş, başka Pierre Cardin olmak üzere birçok önemli markanın koleksiyonlarına imza atmıştır.
Gözde Giyim, 30 yılı aşan üretim hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi sizlerle paylaşmaktan ve sayısı günden güne artan seçkin müşteri portföyündeki markaların çorap koleksiyonunu üretmekten dolayı haklı bir gurur yaşamaktadır.
Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, “hizmette dürüstlük ve kalite” prensibiyle çalışan Gözde Giyim, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

YUKARI
ÇIK
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.